XS
SM
MD
LG
XL
Kullanım Koşulları

Bu SİTE'de sunulan hizmetler EFASİS YAZILIM TİC. LTD. ŞTİ (bundan böyle kısaca "Efasis Yazılım" olarak anılacaktır) tarafından sağlanmaktadır ve bu sitenin yasal sahibi Efasis Yazılım olup, WEBSİTE üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi Efasis Yazılım'ya aittir.


İşbu kullanım koşullarını Efasis Yazılım gerektiği zaman değiştirebilir; ancak bu değişiklikler düzenli olarak Efasis Yazılım'da yayınlanacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır.


» Kullanıcı suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek ya da yerel, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek, ya da yalnızca diğer bir kullanıcıyı rahatsız edecek bir durum yaratan, ya da bu durumlardan herhangi birini teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkâr, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalayamaz ya da iletemez.

» Kullanıcı kendi rızası ile e-bülten üyeliği yapmış olan üyeleri haricindeki kişilere toplu olarak e-posta gönderemez. Efasis Yazılım ve Yazılım Danışmanlık Hizmetleri toplu e-posta gönderim yapan kullanıcıların hesaplarını ve site içerikleri sistemden haber vermeksizin kaldırma hakkına sahiptir.

» Kullanıcı bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere; sahibinden ya da haklarını elinde tutan dan önceden izin almaksızın, başkalarının haklarını çiğneyen ya da ters düşen, hiç bir bilgi, yazılım ya da başka malzeme postalayamaz ya da iletemez.

» Bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür bilgi, yazılım ya da başka bir malzeme postalayamaz ya da iletemez.

» Üye, verilerinin www.efasis.com ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunmasından (üyenin bilgilerini başka kişilerle paylaşması, siteden ayrılırken çıkış yapmaması, vb. durumlardan) dolayı gelebilecek zararlardan www.efasis.com sorumlu değildir.

» www.efasis.com sitenin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı konusunda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir. www.efasis.com bu sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullanıcıların yazılım ve donanım unsurlarına bir zarar gelmesi durumunda sorumluluk kabul etmez.


Efasis Yazılım hizmetlerinden yararlanan ve Efasis Yazılım'a erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, Efasis Yazılım tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.


Efasis Yazılım, bu Efasis Yazılım da yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım