Blog

2021 Yılında E-Ticarette Öne Çıkması  Beklenen Sektörler
2021 Yılında E-Ticarette Öne Çıkması Beklenen Sektörler

Tüketici alışkanlıkları, trendler ve beklentiler çok değişkendir. E-ticaret sitesi sahipleri bunu göz önünde bulundurarak oldukça dinamik olmalıdırlar. Sektörleri ve gelişmeleri yakından takip etmelidirler.

E-Ticaret’te vergi muafiyeti
E-Ticarette vergi muafiyeti

7256 sayılı kanun ile Resmi gazetede yayınlanmış olan 31470 sayılı tebliğ gereğince gerekli şartları taşıyan e-ticaret satıcıları vergiden muaf şekilde ürettikleri ürünlerini internet üzerinden satışa sunabiliyor.

Instashop Entegrasyonu Nedir?
Instashop Entegrasyonu Nedir?

Instagram, 2020 yılında InstaShop hizmetini Türkiye’deki kullanıcılarına açarak E-Ticaret sektöründe yeni bir hedef kitle eğilimini de beraberinde getirmiş oldu. InstaShop entegrasyonu ile E-Ticaret sitenizdeki ürünlerinizi Instagram Mağazanıza aktarıp, takipçilerinize ürünlerinizin tanıtımından satışına kadar olan süreci pratik bir biçimde işlemenin etkili bir yoludur.

Fiyat Karşılaştırma Sitelerinin E-Ticaret Sitenize Katkıları Nelerdir?
Fiyat Karşılaştırma Sitelerinin E-Ticaret Sitenize Katkıları Nelerdir?

Bu sorunun cevabı işletmeden işletmeye farklılık gösterecektir. Küçük, orta ve büyük işletmelerin ihtiyaçları farklılık gösterebilir. Özellikle perakende sektöründe rekabetin çok yoğun olduğu, ürün yelpazesinin geniş olduğu ve son kullanıcılar açısından ürüne ulaşmanın nispeten kolay olduğu durumlarda karşılaştırma sitelerinden yararlanmak oldukça akılcı olacaktır.

Pazaryerlerinin E-Ticarete Etkisi
Pazaryerlerinin E-Ticarete Etkisi

Çağımızda e-ticaret inanılmaz bir ivmeyle büyüyor ve tüm veriler bu büyümenin katlanarak devam edeceğini gösteriyor. E-Ticaret, özellikle pandemi süreciyle birlikte insanların günlük yaşamlarının içerisine daha da nüfuz ediyor. Büyük veya küçük fark etmeksizin tüm işletmelerin gündem madelerinin birincisini oluşturuyor.

Pandemi Sürecinde Türkiye'de E-Ticaret
Pandemi Sürecinde Türkiye’de E-Ticaret

2020 yılının mart ayında ülkemizde de ilk covid-19 vakasının görülmesiyle birlikte ilerleyen süreçlerde gerekli tedbirler alınmış ve hayatlarımıza karantina olgusu da dahil olmuştur. Pandemiyle süreciyle birlikte gelen karantina, Türkiye’de e-ticareti nasıl etkilemiştir? Gelin birlikte 2020 yılı e-ticaret bakalım.

eticarette en çok satılan ürünler
E-ticarette En Çok Satılan 10 Ürün

Her geçen gün büyüyen sektör ya da pazaryeri olarak adlandırdığımız e-ticaret sitesini kurmak isteyebilirsiniz. Eğer daha önceden bir mağazanız yok ise sizde yeni bir girişimci olarak bu yola çıkmak istiyorsanız biz size yardımcı olmak için internet üzerinde en çok satılan ürünler hakkında biraz araştırma yaptık.

Eticaret Sitesi Kurmak
2021 E-Ticaret Sitesi Kurmak. Gerekli Olan Belgeler Nedir?

E-ticaret sitesi teknolojinin gelişmesi ile birlikte Türkiye’de ve Dünya’da hızla büyüyen internet üzerinden alıcılar ve satıcıları buluşturan bir soğuk pazarlamadır.

Ücretsiz

Deneyin!